fbpx
Loader
Salesforce-akademija-2024

„Agmis“ kviečia augti kartu su lyderiais: pavasarį startuoja penktoji „Salesforce“ akademija

Šį pavasarį „Bluelark“ – „Agmio“ „Salesforce“ padalinys ir sertifikuotas šios platformos atstovas Lietuvoje – kviečia studentus į penktą kartą organizuojamą akademiją. 

 

Šūkis „Auk kartu su lyderiais“ pasirinktas neatsitiktinai – „Salesforce“ ryšių su klientais valdymo sistema yra populiariausia pasaulyje ir užima beveik 20 proc. rinkos. Ši platforma ne tik padeda valdyti ryšius su klientais, bet ir apjungia skirtingų įmonės skyrių – pardavimų, rinkodaros, klientų aptarnavimo ar personalo – procesus. 

 

„Salesforce“ įrankis padeda transformuoti verslą sistemizuojant ir skaitmenizuojant procesus. Augant platformos naudotojų skaičiui ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Europoje, „Salesforce“ išmanantys specialistai – vieni paklausiausių rinkoje“, – teigia „Bluelark“ vadovas Jurgis Bakanas. 

 

„Salesforce“ platforma itin įvairiapusiška, todėl mokymosi procese jungiamos verslo analizės ir technologijų temos. „Programavimas „Salesforce“ tinkamiausias tiems, kam tipinis kodo programavimas atrodo per „sausas“. Rengdami akademiją, supažindiname studentus su verslo procesais ir stengiamės suteikti technologinių žinių, reikalingų minėtiems procesams pagerinti. Pateikiame užduotis, kurias studentai turės spręsti ir realioje darbo aplinkoje“, – dalinasi projektų vadovė Monika Sveklo. 

 

Tris mėnesius truksiančių užsiėmimų metu studentai turės galimybę išbandyti programavimą „Salesforce“ ekosistemoje, sužinos, kaip šios platformos funkcijas pritaikyti organizacijose, mokysis gerųjų praktikų ir jų teikiamų naudų verslui. 

 

„Bluelark“ komanda aktyviai buria „Salesforce“ specialistų bendruomenę Lietuvoje. Greta kasmet rengiamos akademijos (pirmoji surengta 2020-aisiais), organizuojami „Trailhead“ renginiai, kuriuose specialistai dalijasi iššūkiais ir gerosiomis praktikomis. Prioritetu laikomos ir su edukacija susijusios iniciatyvos – „KTU GIFTed“ programa gabiems studentams, mentorystė „Lietuvos Junior Achievement“ organizacijoje, paskaitos kolegijose ir universitetuose.

 

Daugiau informacijos ir registracija.